Het werken met de pottenbakkersschijf is onvergelijkbaar met ieder ander ambacht. Na een korte demonstratie gaan we snel aan de slag en proberen een kom-vorm te maken. Maar als dit opeens een bord of een vaas is geworden, dan is dit geen enkel probleem. De workshop duurt 1,5 uur. Na twee maanden is je werk gebakken en geglazuurd.
Het komt voor dat werk ontploft in de oven (dan heb je helaas alleen de herinnering aan je werkstuk), maar gelukkig gebeurt dit zelden.
We werken met elektrische schijven
- Het is raadzaam om oude kleren te dragen
- Draaien met lange nagels en sieraden is lastig
De kosten voor een workshop zijn EUR 55 per persoon, dit is inclusief het bakken van één werkstuk per persoon. Deze wordt geglazuurd (vaatwasbestendig en veilig voor gebruik). Extra werkstukken glazuren kan voor 10 euro per stuk.
Elk weekend zijn er workshops waarbij je aan kunt sluiten. Vanaf 8 deelnemers organiseren we ook besloten workshops op elk gewenst moment.
We hebben 12 vaste schijven en kunnen dit uitbreiden tot maximaal 18 met onze mobiele schijven.
Wil je meer informatie en/of een plek reserveren ,stuur een mailtje. We mailen binnen een dag terug.



